Výmeny rozvodov - čisto, rýchlo a bezstarostne, za 1- max. 2 dni ( podľa počtu podlaží )

Obnovou bytových domov sa v súčasnosti užívatelia zaoberajú intenzívne. Popri rekonštrukcii vonkajších fasád a okien, patrí sanácia stupačiek k najpálčivejším problémom. Netesnosti, nedostatočný prietok, hlučnosť a možné ohrozenie bezpečnosti obyvateľov – to sú aktuálne dôsledky havarijného stavu.

Čiastočné opravy kanalizačných a vodovodných potrubí súčasný stav neriešia. Preto sa táto problematika zaradila medzi priority, ktoré bude musieť v krátkej dobe riešiť väčšina vlastníkov bytov.

Rozvody pitnej vody sú na tom podobne ako kanalizácia. Väčšina z nich je v dôsledku tvrdej vody zanesená hrubou vrstvou vodného kameňa, ktorý znižuje prietok a tlak. Obzvlášť unikajúca splašková voda, a s tým spojená korózia plynových potrubí predstavuje nebezpečné riziko.

Naša spoločnosť realizovala výmeny rozvodov na viacerých domoch. Zaradili sme sa aj my medzi firmy, ktoré uprednostňujú používanie modernej technológie systému plastových rozvodov REHAU.
Stavby realizujeme na základe obhliadky bytového domu a spracovania cenovej ponuky. Tento materiál má veľa výhod a širokú variabilitu.

Celá rekonštrukcia rozvodov sa dá zvládnuť bez problémov, čisto a rýchlo. 
Inštalácia potrubia je vykonávaná bez lepenia, zápachu a špiny.

Rozhodujúce výhody materiálu REHAU

  • zníženie hluku a vysoká tesnosť
  • nepatrné straty tlaku
  • bezpečná a rýchla inštalácia
  • dlhá životnosť
  • 10 ročná záruka


Na trhu pôsobíme už 11 rokov. Za toto obdobie sme nadobudli bohaté praktické skúsenosti a získali mnoho spokojných zákazníkov. Zaraďte sa medzi nich aj Vy!

V  prípade  vašich otázok  nás  neváhajte  kontaktovať.
Radi a ochotne Vám poradíme  na   pevnej linke +421 41/568 22 06-7,  mobilnom  čísle  +421 905 660 213  alebo nám napíšťe na e-mail elpas.sro@gmail.com.

Podmienky spracúvania osobných údajov
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.