Rehau - VNÚTORNÉ HODNOTY SÚ ROZHODUJÚCE

Materiály a technika
Rozhodujúcim argumentom pre vykurovacie a sanitárne rozvody REHAU je kvalita rúr zodpovedajúca drsným podmienkam pri montáži a doživotnej integrácii do konštrukcie stavby. Rúrky RAUTITAN pre inštalácie pitnej vody a vykurovania v kombinácii materiálu plastovej rúrky z PE-Xa (peroxidicky zosieťovaný polyetylén), resp. plast-hliníka PE-Xa-Al-Pe, ktorý patrí medzi špičku medzi materiálmi, má vysokú životnosť, ktorá sa meria na generácie a prináša veľkú mieru istoty a bezpečnosti pre Vás ako investora.
 
Spoľahlivé počas dlhých rokov
V domovej inštalácii sa očakáva životnosť viac ako 50 rokov. Aby to bolo možné zabezpečiť, musia rúrky z programu RAUTITAN presvedčiť vo výdatných dlhodobých testoch. Tam sa počas dlhších časových období simulujú kolísania teplôt, tlaka mechanické zaťaženia. Následná kontrola ukazuje: Rúrky REHAU dokážu desaťročia bezpečne odolávať aj mimoriadnym zaťaženiam.
 
Achillovou pätou inak kvalitných rozvodov býva spojovacia technika. REHAU používa na spájanie výnimočnú spojovaciu techniku chránenú patentom pomocou násuvnej objímky. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou, absolútnou tesnosťou, ľahkou optickou kontrolou a minimálnou náchylnosťou na chyby pri montáži. Milióny spojov na celom svete počas uplynulých 20 rokov bez reklamácii sú toho dôkazom. Od roku 2010 REHAU systém spojov s násuvnou objímkou ďalej zoptimalizovalo.
Úplne novo vyvinutý program tvaroviek RAUTITAN PX pre pitnú vodu a vykurovanie z vysokohodnotného špeciálneho polyméru zaručuje bezpečnosť, hospodárnosť a perspektívu do budúcnosti.

Tags: 

Podmienky spracúvania osobných údajov
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.